Опис
Мета проекту
Благоустрій міста. Облаштування нових ігрових зон для дітей та забезпечення їх сучасним обладнанням.
Збільшення дитячих майданчиків у нашому славному місті Охтирка.
Проблема
Наша країна досить молода в порівнянням з світовими грандами, але я впевнений ми рухаємось в правильному напрямі. Хто б міг подумати декілька років тому, що кожен з нас отримає змогу подати свою ідею та реалізувати її за рахунок міського бюджету. Якщо б громадський бюджет почав працювати 10 років тому? Наше місто було б центром дитячого щастя та дитячих посмішок.
Нажаль наші дитячі садочки в більшості випадків користуються тим інвентарем який вже давно морально застарів. Для того щоб наша малеча отримала змогу користуватися новим сучасним обладнання проектуємо будівництво трьох дитячих майданчиків на території ДНЗ «Берізка»(Додаток 5), ДНЗ «Теремок»(Додаток 6), а також на провулку Радіщева(Додаток 7). Будівництво дитячого майданчика на провулку Радіщєва дасть змогу розбудувати механізм розвитку віддалених частин міста, оскільки наше місто значну територію займає саме приватний сектор який також потребує розвитку.
Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування
Для того щоб забезпечити дітей нашого міста новим сучасним ігровим обладнанням(Додаток 4) пропонуємо побудувати 3 нових дитячих майданчика. Які дадуть змогу дітям розвиватися фізично. Та значно урізноманітнять існуюче ігрове обладнання в дошкільних навчальних закладах «Берізка» та «Теремок». А також дасть змогу дітлахам які проживають у віддалених частинах міста насолоджуватися дитинством граючись на новому дитячому майданчику.
Реалізувавши проект «ЯСКРАВЕ ДИТИНСТВО» ми побачимо яким шляхом можна розвивати наше місто та робити дитинство наших дітлахів яскравішим.
Для кого цей проект
Цільовою групою проекту є в першу чергу діти які будуть користуватися ігровим обладнанням, але і дорослі також, оскільки немає нічого кращого для батьків чим посмішка та радість своєї дитинки.
Дорослі отримають змогу насолоджуватися гарним настроєм своїх дітей, які будуть гратися на нових дитячих майданчиках.
План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)
1. Закупівля обладнання(Додаток 4)(Основним розпорядником коштів буде Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради яке успішно працювало з компанією «Інтер Атлетика»).
2. Транспортування обладнання(див. Додаток 3 пояснення до кошторису)(Компанія «Інтер Атлетика» володіє власним автопарком який здійснює оперативну доставку по всій Україні).
3. Встановлення обладнання (Компанія «Інтер Атлетика має мережу регіональних представництв і філій, які забезпечують своєчасний монтаж, гарантійне і післягарантійне обслуговування).
4. Прийняття на баланс(майданчики в ДНЗ «Берізка» та ДНЗ «Теремок» перейдуть на баланс ДНЗ, а майданчик по пров. Радіщева на баланс квартального комітету) .
Ключові показники оцінки результату проекту
• збільшення ігрових зон для дітей;
• забезпечення дітей новим сучасним та безпечним обладнанням(Додаток 4);
• фізичний розвиток дітей починаючи з самого дитинства;
• розвиток міста;
• благоустрій приватного сектору міста(вже не один рік ведуться розмови щодо приватного сектору, але приватний сектор оточує земля яка належить територіальній громаді міста Охтирка. будівництво майданчика на провулку Радіщева передбачає розміщення майданчика на берегу річки Охтирка в цьому місті громада міста Охтирка вже проводить роботи по благоустрою даної території. В рамках проекту «Бузковий гай» за підтримку Обласного управління молоді та спорту даний куточок міста урізноманітниться висадженими саджанцями бузку та лавами. В рамках реалізації проекту був прибраний багаторічний смітник(див фото Додаток 8).
Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу
Реалізуючи проект «ЯСКРАВЕ ДИТИНСТВО» основним питанням буде щодо земельної ділянки по провулку Радіщева.
Але все це можна зробити тому,що це добра справа яка йде на благо дітей і не порушує чинне законодавство..Земельну ділянку взяти в комунальну власність і по закінченню будівництва передати на баланс квартальному комітету.
Безперечно ризиком є збільшення цін, але в рамках проекту передбачаємо 13125 грн. на інші витрати які можуть бути використані на збільшення вартості обладнання.
Приклади (кейси) схожих рішень
Слідкував за містом Суми з минулого року. У них вже проводився конкурс. Надсилаю список переможців серед яких є проекти і по будівництву дитячих майданчиків наприклад проект «Весела дитяча країна». https://smr.gov.ua/uk/dokumenti/partitsipatornij-byudzhet/2743-proekti-peremozhtsi.html