Відкриття кабінету імплантології в КЗ «Охтирська міська стоматологічна поліклініка» Брав участь

Доданий
20.07.2017
Номер
12
Охорона здоров'я

Створення кабінету імплантології в хірургічній стоматології КЗ «ОМСП» будуть сприяти високій продуктивності жувальної ефективності , високого косметичного ефекту та в подальшому довготривалого користування зубними протезами громадянами, які потребують допомоги через втрату зубів.

Автор проєкту
Валентина
Валентина Корабельська
Бюджет
400 000 грн
Розрахунок бюджету

Опис

Мета проекту

Кабінет імплантології - реальна мрія охтирчан про повноцінне життя.

Проблема

Люди різного віку, молодь - не застраховані від випадіння зубів. Це може бути обумовлено рядом проблем, пов'язаних із здоров'ям, наприклад, нестача в організмі кальцію та фтору, неправильне харчування, наявність шкідливих звичок, неправильний догляд за порожниною рота. Людям, які втратили один або декілька зубів, може допомогти імплантація зубів. Правильно і якісно встановлений імплантат зуба дозволяє уникнути ряду проблем, таких як: переміщення сусідніх зубів та перенавантаження і, внаслідок чого, їх випадіння, а також повна втрата зубів призводить до багатьох проблем в організмі, в тому числі глухоти, виразки шлунку та інвалідності.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Імплантація в стоматології дозволяє вживляти в нижню або верхню щелепу штучний корінь (імплантат), що є опорою для майбутнього протезування знімного і незмінного протезу. В результаті імплантації у пацієнта на місці втраченого зуба з'являється штучний, що повторює природні форми здорового зуба, придаючи тим самим, естетичний вигляд, і створюючи комфорт для пацієнта – і як результат приводить до зниження інвалідності охтирчан та до повноцінного життя.

Для кого цей проект

Охтирчанам, які втратили постійні зуби і надію на повноцінне життя ( з 18 років).

План заходів з реалізації проекту (роботи, послуги)

Створення кабінету, ремонт кабінету, придбання сучасного обладнання в КЗ «ОМСП». Виділення окремого кабінету для імплантології, запрошення молодих кваліфікованих лікарів-стоматологів хірургів для роботи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення кількості робочих місць. Зменшення транспортних витрат охтирчан. Покращення стану здоров’я населення. Імплантація дозволяє заміняти дефекти зубного ряду без обробки сусідніх зубів, як одинарних так і будь-якої довжини та локалізації. Зубні імплантати відмінно заміняють дефекти зубного ряду, минувши обробку та травматизацію сусідніх зубів. Імплантатами і встановленими на них коронками можна замінити велику кількість відсутніх зубів. Завдяки імплантації можна використовувати як знімні, так і незмінні зубні протези. Шляхом вживання штучного імплантату вдається зберегти зубну кістку у місці, де раніше знаходився хворий зуб, в іншому випадку ця кістка деформується, так як не має функціонального навантаження.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можлива зміна ціни обладнання та вартість будівельних матеріалів. Проведення тендерних процедур, якщо відгукнуться бажаючі учасники.

Приклади (кейси) схожих рішень

Сучасні подібні кабінети імплантології створені в багатьох містах України, а також в містах Сумської області.

Фотографії