Проекти на реалізації Детальніше
Статус:
Тип:
Бюджет
1 400000 грн
Скинути
 • Спорт

  Зелене озеро-місце формування здорової активної людини. На реалізації

  Охтирська громада потребує місця для занять популярними видами спорту у колі друзів, сім'ї, однодумців, професіоналів. Пропоную обладнати асфальтовану доріжку навколо Зеленого озера шириною 2 м 20 см для бігу, скандинавської ходи, катання на роликах, велосипедах, моноколесах, скейтбордах, проведення спортивних змагань, тобто для фізичного розвитку, зміцнення здоров'я містян, змістовного дозвілля.

  Автор проекту
  Валентина Іванівна Перерва
  Валентина Перерва
  бюджет 400 000 грн.
  Проголосувало 324
 • Комунальне господарство

  Яскраве дитинство На реалізації

  Дитина – це найцінніший скарб у кожній родині. Кожен з батьків готовий все віддати для свого синочка або своєї донечки. Для того щоб дитинство наших дітей зробити яскравішим пропонуємо побудувати 3 дитячі майданчики в нашому чудовому місті.

  Автор проекту
  Олександр Михайлович Роскопін
  Олександр Роскопін
  бюджет 200 000 грн.
  Проголосувало 243
 • Комунальне господарство

  Безпечне естетичне довкілля та лікувально-оздоровче середовище дітям Охтирки На реалізації

  В результаті благоустрою території, прилеглої до закладу, буде створено оптимальні умови для максимально тривалого перебування дітей (а саме з особливими потребами) на повітрі: - дитячий майданчик з тренувальним обладнанням; - огорожа; - організація відеоспостереження за об’єктом; - освітлення.

  Автор проекту
  Любов Олександрівана Панащенко
  Любов Панащенко
  бюджет 199 990 грн.
  Проголосувало 293
 • Спорт

  Багатофункціональний спортивний майданчик для мешканців міста Охтирки На реалізації

  Сучасний і безпечний спортивно-ігровий майданчик для активного відпочинку з вагончиком для перевдягання взимку, територією для активних спортивних ігор

  Автор проекту
  Сергій Ігорович Комаров
  Сергій Комаров
  бюджет 400 000 грн.
  Проголосувало 408
 • Освіта

  Дитячій творчості - комфортне життя На реалізації

  У Охтирській ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. Р.К. Рапія відсутні належні умови для проведення культурно-масових заходів внаслідок низької температури в актовій залі (+11 у зимовий період), діти хворіють, не мають можливості одягати концертні костюми. Глядацькі стільці вийшли з ладу внаслідок тривалої 30-ти річної експлуатації і мають непривабливий естетичний вигляд, несуть загрозу травмування дітей.

  Автор проекту
  Галина Григорівна Шишкова
  Галина Шишкова
  бюджет 176 795 грн.
  Проголосувало 384
 • Краса лікує і виховує На реалізації

  Проект паркової зони передбачає поєднання природних ландшафтних ділянок та мистецтва. Від затишного входу звивисті доріжки з’єднуют чотири основні зони: 1. відпочинку - озеро з фонтаном та насадженнями; 2. трудотерапїі – догляд за рослинами , збір гербарію, ; 3. казкотерапії- скульптурні герої казок; 4.ігрової діяльності- доріжки здров"я, осередок для рухливих ігор.

  Автор проекту
  Любов Олександрівана Панащенко
  Любов Панащенко
  бюджет 399 900 грн.
  Проголосувало 334
 • Комунальне господарство

  Молодіжний сквер На реалізації

  Проект передбачає благоустрій території поруч з пам'ятним знаком ветеранам-десантникам, облаштування скверу, викладка доріжок плиткою, встановлення лавочок, урн для сміття, облаштування освітлення, клумб, висадка ялинок, дерев та інших насаджень.

  Автор проекту
  Євген Федорович Калюжний
  Євген Калюжний
  бюджет 199 290 грн.
  Проголосувало 248